Teklif Al

Avrasya Kargo Uluslararası Lojistik

Gümrük Hizmetleri

Gümrük Hizmetleri

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Gümrük Müşavirliği Şirketleri Gümrük Kanunu, Yönetmelik ve diğer sair mevzuatlar çerçevesine göre yurt dışı çıkışlarda İthalat ihracat Transit işlemlerini takip edip sonuçlandırır. Yurtdışı pazarlama işlemlerinde hizmet sunan Müşavir Mevzuata kesinlikle hâkim olmalıdır. Bizde noktada bizde iddialıyız. Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık alanında Türkiye geneli çözüm üretmek ve bu konularda oluşan ihtiyaçlarınız karşısında tüm gereksinimlerle farklı ve etkin hizmet sunmak asıl amacımızdır.

Hizmetimiz esas olarak yurt dışı ile işlem yapmak isteyen firmaların veya kişilerin gümrükleme işlemleri ile ilgilenir. İşlemleri başlatma ve sonuçlandırma işlemlerini vekâleten yaparlar. Gümrük mevzuatı oldukça geniş bir alanda olduğu için firmalar veya şahıslar işlemlerini %90 müşavirler aracılığıyla yaparlar. Yapılan bu işlemlerde en ufak bir hatada yüklü miktarda ceza kesilebilmekte olduğunda bu konuda uzman kişiler ile çalışılması gereklidir.

Firmalara ve şahıslara gümrükleme, lojistik, depolama, sevk organizasyonu ve gerekli izinler konusunda danışmanlık konularında Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinde müşavirlik hizmeti vermekteyiz.
Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık

Hizmet verdiğimiz Şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin, Gaziantep, Artvin, Kayseri, Samsun, İskenderun

Başlıca hizmetlerimiz; İthalat, İhracat, Transit, Antrepo, Geçici İthalat, Geçici ihracat, Geri Gelen işlemler, Dâhilde işlemeli ithalat, yurtdışı çıkış kontrolü altında işlemeli ithalat beyannamelerinin açılması ve takibi

Şahsi eşya işlemleri, Posta işlemleri, Gümrüğe takılan ürünlerin işlemleri

Gümrük özetbeyan işlem takipleri, ihtisas kapı izinleri

İthalat için gerekli izin ve ön izinlerin alım ve takibi

Tareks, Tse, İşçi sağlığı (İSGÜM), Ölçü ayar izni, Tarım İzni, Yatırım teşvik belgesi, Kimyagerlik hizmetleri, Kullanılmış eşya izinleri, 2.el makine ithal işlemleri, uluslararası araştırma, patent marka hizmetleri, Reklam hizmetleri, Yatırım, Teşvik, Hibe, Kamu Kurum Belgelendirme ve Danışmanlığı, Önemli bilgi birikimimiz ve mevzuata hâkimiyetimiz sayesinde sizde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bizi hemen arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. +90 533 692 1990

Firmamız DIŞ TİCARET anlamında da sizlere yardımcı olmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde Altyapımız hazır olup partnerlerimiz aracılığı ile Türk mallarını dünyaya tanıtıp satmaktayız.
Sunduğumuz Dış Ticaret konularını hizmetler sekmesinden inceleyebilirsiniz
Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık Ankara – Türkiye

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:İSTANBUL: Tepecik Hürriyet Mah. Derya 1 Sokak No:13/A Büyükçekmece/İSTANBUL ANKARA: Şeyh Şamil Mah. 160. Sok. C2/9 Blok No:1 Eryaman/Etimesgut/ANKARA İZMİR: Mimar Kemalettin Cad. 1334. Sokak No:10/A Çankaya KONAK/İZMİR Whatsapp iletişim için tıklayınız   Bursa Kayseri Konya İzmit Eskişehir Aksaray Gaziantep Mersin Antalya ve Diğer Şehirler İçin Mobil Hizmet Hattımız +90 850 550 25 06 MOBİL BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.   
  • Tel:+90 850 550 25 06
  • Mail:info@avrasyakargo.com

Yandex.Metrica