Teklif Al

Avrasya Kargo Uluslararası Lojistik

Hakkımızda

Avrasya Kargo; Yerli üretim ürünlerin yurt dışındaki alıcılarına güvenli ve hızlı ulaşması MSK GLOBAL LOJİSTİK iştiraki olarak kurulmuştur. Avrasya kargo sektöre yılarını vermiş olan MSK GLOBAL LOJİSTİK ile birlikte sektörde önemli yer edinmiş ve alanında lider firma yolunda ilerlemektedir. Hizmet kapsamı Kargo, Uluslararası Lojistik, Dış Ticaret ve Gümrük olarak 4 ana başlıktan oluşmaktadır.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygun fiyat, zamanında ulaşım ve güvenli teslimat için Avrasya Kargo hazırdır. Çağa ayak uydurup lojistik pazarını yakından takip ederek sizlere en uygun kara, hava, deniz, demir yolu taşımalarımız ile hizmet veriyoruz. İstanbul’dan Ankara’ya Erzurum’a koli nasıl gidiyorsa tüm dünyaya da böyle gidecek şekilde altyapımızı hazırladık.

Tüm gönderileriniz dış ticaret kapsamındaki evrakları hazırlanarak, gümrük ve ihracat işlemleri yapılarak resmi şekilde çıkışları yapılmaktadır. Kolilerinizi teslim edileceği ülke mevzuatlarına göre en hızlı sürede teslim etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmenin yanı sıra yurtdışı paketlerinin faturalandırmasından gümrüklemesine birçok işlemi kendi bünyemizde yaparak size zamandan tasarruf ettirmekteyiz. Satış sizden Lojistik bizden ilkemiz ile hareket ediyoruz.

E-ticaret şirketleri için giderek önem kazanan mikro ihracat ve numune gönderiler içinde Avrasya Kargo hazırdır.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere ticaret merkezi şehirlerden sevkiyat yapabilmekteyiz.

Fiyat almak için Ana sayfamızdaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

www.avrasyakargo.com 

www.mskturkey.net

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:İSTANBUL: Tepecik Hürriyet Mah. Derya 1 Sokak No:13/A Büyükçekmece/İSTANBUL ANKARA: Şeyh Şamil Mah. 160. Sok. C2/9 Blok No:1 Eryaman/Etimesgut/ANKARA İZMİR: Mimar Kemalettin Cad. 1334. Sokak No:10/A Çankaya KONAK/İZMİR Whatsapp iletişim için tıklayınız   Bursa Kayseri Konya İzmit Eskişehir Aksaray Gaziantep Mersin Antalya ve Diğer Şehirler İçin Mobil Hizmet Hattımız +90 850 550 25 06 MOBİL BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.   
  • Tel:+90 850 550 25 06
  • Mail:info@avrasyakargo.com

Yandex.Metrica